mati16chelsea
PostWysłany: Nie 1:13, 22 Lut 2009    Temat postu:

Venus Williams pokonała w finale Virgine Razzano z Francji 6-4 6-2.
Zwycięstwo w Dubaju jest 40 wygranym turniejem w karierze tej zawodniczki... gratulujemy Wink
A dziś w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zaczynają grać panowie.
PostWysłany: Czw 21:25, 19 Lut 2009    Temat postu:

Zgadzam się z Tobą, to był naprawdę dobry mecz w wykonaniu Any.
Meczu wygrać się nie udało, ale porażka z numerem 1 na świecie to nie wstyd. Serena była faworytką tego meczu i wygrała. Myślę, że zmiana trenera robi swoje, mam nadzieję że te lepsze dni Any wracają Very Happy
Bethi
PostWysłany: Czw 20:22, 19 Lut 2009    Temat postu:

Anie niestety nie udało się awansować do półfinału, przegrała z Sereną 4:6, 4:6, jednak trzeba przyznać że zagrała najlepszy mecz od czasu Roland Garrosa, mam nadzieję że dzisiejsza forma się utrzyma Very Happy piękny mecz w wykonaniu obu pań, szkoda że Ana mimo prowadzenia 3:0 w drugim secie, jednak dała się dogonić i ostatecznie pokonać.
Bethi
PostWysłany: Czw 11:52, 19 Lut 2009    Temat postu:

dobry mecz Any, ale stanowczo za dużo błędów popełniała jak na klasę rywalki i z taktyką też nie najlepiej było. Grając w taki sposób, nie ma większych szans na pokonanie Sereny.
PostWysłany: Śro 23:57, 18 Lut 2009    Temat postu:

Ana pokonała Camille Pin z Francji 6-2 7-6 i awansowała do ćwierćfinału Barclays Dubai Championships. Teraz zagra z numerem 1 na świecie... z Sereną Williams, która w dwóch setach rozprawiła się z Jie Zheng.
murtagh999
PostWysłany: Wto 16:54, 17 Lut 2009    Temat postu:

Udany mecz Any. Dobrze ze sie zrewanzowala Kleybanovej
Bethi
PostWysłany: Wto 10:37, 17 Lut 2009    Temat postu:

udany rewanż za AO! i już można było zaobserwować zwyżkę formy, czyżby pierwsze efekty współpracy z Craigem Kardonem? Smile
PostWysłany: Pon 21:53, 16 Lut 2009    Temat postu:

Alisa Kleybanova nie zdołała powtórzyć wyniku z trzeciej rundy Australian Open. Dziś Ana wygrała z rosyjską tenisistką 7-5 6-4.
Serbka już na początku meczu przełamała rywalkę i prowadziła 3:0, ale Kleybanova zdołała wyrównać stan meczu. Przy prowadzeniu 6:5 Ana znów przełamała i wygrała pierwszego seta. W drugiej partii meczu do stanu 5:4 nie było przełamań, ale Rosjanka właśnie wtedy przegrała swój serwis i na tym mecz się zakończył.
Dziś najlepszą stroną Any był serwis. 13 asów to dość dużo jak na mecz kobiet. Mecz trwał 1h 54'. W następnej rundzie Serbka zagra z Ulą Radwańską, albo z Camille Pin z Francji.
PostWysłany: Nie 1:55, 15 Lut 2009    Temat postu: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubai

Po Pucharze Federacji w którym Ana nie miała problemów z pokonaniem Sugiyamy i Mority przychodzi czas na Barclays Dubai Tennis Championships. W poprzedniej edycji tego turnieju Ana odpadła po 3 - setowej walce z Eleną Dementievą. To właśnie Dementieva wygrała wtedy ten turniej pokonując w finale Kuznetsovą.
W Dubaju kobiety będą grały w dniach 15 - 21.02.2009, a mężczyźni w dniach 23 - 28.02.2009. Pula nagród w tym roku wynosi $2,000,000.
W pierwszej rundzie Ana nie gra, a w drugiej zmierzy się ze zwyciężczynią meczu Laupshchenkova vs Kleybanova. W pierwszej rundzie będziemy mieli mecz A. Radwańska vs U. Radwańska.